Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koncentrator tlenu - gdzie najszybciej?
Czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie najszybciej pożyczę koncentrator tlenu do tlenoterapii i ile mnie to będzie kosztowało? Gdziekolwiek nie zadzwonię, to uzyskuję informację, że trzeba czekać, bo sprzęt w użyciu. Może od razu lepiej patrzeć na tego typu oferty http://oterapia.pl/oferta/koncentrator-t...apia-olv-5, skoro koncentrator tlenu można kopić na raty?
 Odpowiedz
Hospicja, fundacje, sklepy medyczne. Nie licz na szybką możliwość wypożyczenia sprzętu, jeżeli jest aktualnie zajęty. Koszt jest różny. Dla ciężej chorych nie ma opłaty. W innych przypadkach do 100 zł za miesiąc licz. Nie zapomnij o kaucji.
 Odpowiedz
Mam podobne do twoich informacje. W ogóle dziękuję za odpowiedź. Zdecydowałam się na zakup koncentratora z Oterapia.pl. Leczenie trochę potrwa. Nie muszę tracić czasu i później odzyskam część kwoty sprzedając kondensator.
 Odpowiedz
Koncentratory tlenu można kupić w każdym większym sklepie medycznym. Mimo wszystko warto próbować je wypożyczać, bo nowy sprzęt dobrej jakości nie jest przecież tani.
 Odpowiedz
Leczenie tlenem to coraz częściej spotykana metoda. Skąd wziąć informacje na ten temat? Druga sprawa dotyczy dostępności takiego leczenia. Rzeczywiście jedyną opcją jest kupienie koncentratora tlenu ze sklepu medycznego jak wspomniana Oterapia?
 Odpowiedz

Skocz do: