Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezenty dla dzieci w wieku przedszkolnym?
#1
Co kupujecie swoim przedszkolakom w prezencie na różne okazje. Kupujecie zabawki, czy raczej wybieracie coś z edukacją i rozwojem? My z mężem kupiliśmy kilka zabawek na Święta w http://edusklep.pl/category/przedszkole i jesteśmy ciekawi, czy jej się spodoba?
 Odpowiedz
#2
Dzieci są różne. Generalnie warto za każdym razem je pobudzać do działaniu i poprzez zabawę rozwijać.
 Odpowiedz
#3
To prawda, zabawki powinny być edukacyjne i powinny rozwijać i uczuć. Ale też powinny być bezpieczne więc nie warto na zabawkach oszczędzać. Lepiej kupić coś droższego i bezpiecznego niż taniego i ryzykować zdrowiem dziecka. 


________________
http://karnet.krakow.pl
 Odpowiedz
#4
Trochę odkopię temat, bo mam nietypowe pytanie. Czy waszym zdaniem inhalator dziecięcy z oferty typu https://inhalujemy.pl/kategoria-produktu/inhalatory/ może być dobrym prezentem dla dziecka, które de facto często łapie przeziębienia i kaszel?
 Odpowiedz
#5
Moim zdaniem to kiepski pomysł. Taki prezent może przytłoczyć bardzo. Najbezpieczniejszym będzie taki kierunek https://brudery.pl/pol_m_Zabawki-Bruder_...12788.html. Tematyka zabawek jest niezawodna, jeżeli chodzi o prezenty dla dzieci.
 Odpowiedz
#6
Ja co prawda zawsze stawiałam na kreatywność dzieci, więc w tym roku jako pomysł na prezent myślę o zestawie jakiegoś robota. Na https://neorobot.pl/pl/zestawy-kreatywne jest dość duży wybór. Taki robot to fajna sprawa dla małego konstruktora. Oczywiście taka zabawka to już dla trochę starszego dziecka.
 Odpowiedz
#7
A z jakiej okazji szukasz pomysłu na prezent? Bo Możliwości jest sporo. Np. na https://www.ruah.eu/kategoria-produktu/p...-swietych/ dostępne są przytulanki Świętych, które są fajnym pomysłem na prezent. A kupując taką przytulankę wspieramy fundacje pomagającą dzieciom.
 Odpowiedz


Skocz do: