Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupię dobry rower?
Czy może ktoś polecić dobry sklep rowerowy w Poznaniu? Chciałabym kupić córce rower pod choinkę bo to jej marzenie a teraz na pewno będą tańsze bo to nie sezon. Ale zastanawiam się gdzie taki rower kupić. Dużo dobrych opinii słyszałam o sklepie http://www.bikeatelier.pl/ wiem, że mają oddział w Poznaniu. Czy ktoś robił tam zakupy i może coś podpowiedzieć?
 Odpowiedz
Moim zdaniem dobrze jest kupować przez internet. Często stacjonarnie nie ma tak dobrych cen, a na tym chyba każdemu zależy.
 Odpowiedz
Dokładnie, jeżeli chodzi o rowery to jest tak, jak kolega wyżej mówi. Sam swój rower kupowałem na allegro i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę.
 Odpowiedz
Ja rowery to kupuje tylko online. Ale nie kupiłabym roweru na allegro. Często są tam oszuści a zdjęcia się nie pokrywają z prawdziwymi modelami. Sklepy online tak jak stacjonarne mają gwarancje i możliwość zwrotu. Ceny bywają bardzo dobre, wystarczy dłużej tylko poszukać albo poczekać na dobry moment. Więc jak już to online ale nie allegro.
 Odpowiedz
Jak oceniacie rowery hybrydowe? Waszym zdaniem są warte zakupu i swojej ceny? Rzecz jasna, że rower najlepiej kupić w internecie pod warunkiem, że będzie to przemyślany zakup.
 Odpowiedz

Skocz do: