Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Optymalizacja kosztów w firmie
#1
Szukam rozwiązań podobnych do https://www.grafikoptymalny.pl dzięki którym można zaoszczędzić czas i pieniądze podczas prowadzenia biznesu.
 Odpowiedz
#2
My w firmie jadać na szkolenia korzystamy z wynajętego busa od http://traveltrans.com.pl/ dzięki temu oszczędzamy pieniądze, bo wspólny transport jest dużo tańszy niż każdy miałby jechać własnym samochodem. A firma wystawia nam fakturę którą można wliczyć w koszty.
 Odpowiedz
#3
W tych czasach kiedy podatki i zusy w firmie nie należą do niskich takie oszczędności mogą mieć spore znaczenie. Takie wynajęcie busa na prawdę może mieć duży sens i dzięki temu sporo pieniędzy może zostać w budżecie. Warto szukać takich rozwiązań. 


_____________
https://netfutter.pl/karma-dla-psa-alergika/3
 Odpowiedz
#4
Myślicie, że warto inwestować we własną infrastrukturę np. IT? Przeglądam oferty typu http://servus-comp.pl i w porównaniu z zestawieniem kosztów dzierżawy serwerów i innych rozwiązań to wydaje się zasadne.
 Odpowiedz
#5
Ja mam pytanie o sprzątanie biura. Czy ktoś z Was się orientuje czy korzystniej do tego zatrudnić firmę sprzątającą, a może bardziej opłacalna będzie współpraca na zasadzie zatrudnienia pracownika i do tego inwestycja w profesjonalne środki czystości ? Dziękuję za każdą wskazówkę.
 Odpowiedz
#6
Wszystko zależy od rozmiarów biura. Taniej wyjdzie jednak osoba na etacie. Zresztą wydaje mi się, że oszczędności warto szukać wszędzie i nawet przy banalnych zakupach gadżetów typu narzędzie z nadrukiem firmowym, bo często da się coś jeszcze wynegocjować.
 Odpowiedz
#7
W mojej opinii rozsądniej znaleźć naprawdę dobre biuro rachunkowe, które się tym zajmie. Nie jest to takie trudne, bo początkiem poszukiwań może być filtracja ofert typu https://www.aktyw.opole.pl/uslugi/karta-podatkowa.html dla zapytań takich jak karta podatkowa Opole, które wklepać trzeba w wyszukiwarkę.
 Odpowiedz


Skocz do: