Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama firmy
#1
Od czego zaczynacie promocję firmy? Próbujecie robić to samodzielnie czy od razu jak ja zlecacie poleconemu specjaliście. W moim przypadku to Mama Marketing.
 Odpowiedz
#2
Nie ma czasu na samodzielną promocję. Najlepiej zlecić reklamę firmie, która budżet dobrze spożytkuje. Nie łatwo znaleźć odpowiednią agencję. Jedna z możliwości to publikacja zlecenia na tego typu portalach: http://www.reklama.pl/przetargi-zlecenia...teraktywne albo wybór firmy z polecenia.
 Odpowiedz
#3
Ja myślę, że watro nawiązać współpracę z firmą która kompleksowo wykona dla nas marketing. Wtedy działania będą spójne i na pewno bardzo skuteczne. Lepiej marketingu nie rozbijać na kilka firm bo można tylko mieć z tego problemy. W końcu dział marketingu w firmie to najważniejszy dział.________________
http://www.coolkishop.com/14-koraliki
 Odpowiedz
#4
A czy warto uruchamiać kampanię AdWords? Bo opinie są różne a ja szczerze nie mam doświadczenia i zastanawiam się czy nie zlecić tej formy reklamy jakiejś agencji. Co myślicie? ______________
https://polskikoszyk.pl
 Odpowiedz
#5
Reklama zewnętrzna, lokalnie i udział w branżowych wydarzeniach. Na "zrobienie" tego typu reklamy trzeba trochę wydać ale dobrych oferty typu http://baner.veus.pl/ nie brakuje. Następnie oczywiście przemyślana reklama w sieci.
 Odpowiedz
#6
Ktoś z was korzystał z gadżetów reklamowych? Zastanawiają mnie oferty typu https://4brand.pl/pendrive-w-ksztalcie-serca/art/6800 i ich skuteczność. Teoretycznie zakup użytkowych gadżetów ma sens, ale czy zawsze? Jakie są wasze opinie?
 Odpowiedz


Skocz do: